Evren Tercüme Bürosu, profesyonel tercüman kadrosuyla her dilde web site tercümesini uygun fiyatlara sunmaktadır. Website tercümesi konusunda deneyimli tercüme ofisimiz, çok sayıda saygın firma ve kuruluşun web site çevirisinin yanında web site yerelleştirme konusunda da hizmet vermektedir. Uluslararası firmaların veya dünyaya açılmak isteyen şirketlerin web sitelerinin tercüme işlemleri Evren Tercüme güvencesiyle hazırlanmaktadır. Çeviri işlemleri, yazılımla ilgili terminolojiye hakim çevirmenler tarafından PHP, HTML, NET, Javascript, CSS ve MysQL tabanlı sitelerin kodlarına sadık kalınarak yapılmaktadır.
Küresel ölçekte hizmet veren her kuruluş web sayfalarının çevirisinde yerelleştirmenin önem ve ciddiyetini bilmektedir. Çünkü kuruluşların, farklı dillerdeki müşterileriyle olan iletişimde samimiyet ve içtenlik kurumsal ve ticari hedefler açısından büyük önem arz etmektedir. Bu yüzden firmamız, site çevirisi konusunda bilgisayar tabanlı çeviri programları yerine sitenizdeki tüm bölümlerin her birini aynı özenle ve yerelleştirme konusuna önem vererek yapar. İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca gibi ülkemizde yaygın olan web sitesi çeviri dilleri başta olmak üzere 60’dan fazla dünya dilinde kaynak dildeki sayfanın doğallığına ve anlam bütünlüğüne zarar vermeden en kaliteli tercüme hizmeti sunmaktayız.
Farklı dillerde web sitesi tercüme ve lokalizasyonu konusundaki ihtiyaçlarınıza acil ve etkin çözüm üreten Evren Tercüme, size en uygun fiyat garantisi vermektedir. Kaliteli ve güvenli tercüme hizmeti almak için 7 gün 24 saat evrentercume@gmail.com adresinden ve +902124277700 telefon numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şimdi ara