Şişli Tercüme Bürosu

1850’lerde tamamen kırlık bir alana sahip olan ve yerleşime açık olmayan bölgede 1890’larda Şişli Etfal Hastanesi’nin faaliyete geçmesi ile birlikte hareketlilik de başlamış olur. Daha sonra göçmenlerin bu alana yerleştirilmesi ile birlikte, yerleşik yaşamın başladığı bölge, 1913 yılında, tramvaya kavuşmuş, ardından Beyoğlu’ndan sonra elektrik ve havagazı almaya başlayan İstanbul’un ikinci semti olmuştur. BU gelişmelerin ardından hızla büyüyerek bugün İstanbul’un iş ve sosyal hayatının en hareketli yaşandığı semtlerden biri haline gelen Şişli, Nişantaşı, Maçka, gibi mahalleriyle sosyal hayatın hareketliliğini yaşarken, Mecidiyeköy gibi iş yaşamının adeta can damarı olan bir mahalleye de sahip olması ile birlikte iş yaşamında İstanbul’un önemli merkezi olmuş durumdadır.

Şişli Evren Çeviri Bürosu Acil İhtiyaçlarınıza Cevap Verir

Bankacılık ve sigorta kuruluşlarının yanı sıra hastaneler ve elektronik üzerine faaliyet gösteren büyük kuruluşların varlığı ile de semt gün içerisinde yerli yabancı pek çok kişiye ev sahipliği yapan Şişli’de özellikle tıbbı cihaz satan işletmeler ve İlaç depolarının da faaliyete geçmesi, medikal tercüme konusunda büyük bir ihtiyacın doğmasına neden olmuştur. Özellikle ilaç konusunda yapılacak en ufak hatanın insan hayatında sebep olabileceği riskler, tercüme edilecek belgelerin kusursuz bir çeviriye ihtiyaç duymasına neden olmuştur. Konunun hassasiyetine vakıf bir kuruluş olarak, bu gibi ihtiyaçlarınızda anadili seviyesinde yabancı dil bilen yeminli tercümanlarımız aracılığı ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

Özellik Gerektiren Tüm Tercümelerinizde Biz Varız

Bunun yanı sıra, iş adamlarımızın yapmış oldukları ticari bağlantılar, uluslararası yazışmalar ve imzalanan protokollerde oluşabilecek bir hatanın şirket imajını zedeleyebileceği gibi ciddi zararlara da yol açabileceğini düşünerek firmaların talepleri doğrultusunda, ithal edilecek cihazlara ait katalogların ve kullanma kılavuzlarının tercümesinde teknik tercüme ekibimizle hizmet veriyoruz. İş adamlarımızın yapmış oldukları anlaşmalarda, bir anlam farklılığının firmaları çok büyük yükümlülükler altına sokabileceği gerçeğinden yola çıkan firmamız, uzman personeli ile ön yazışma ve toplantı aşamalarından imza anına kadar işletmelere destek vererek yapılan tüm yazışmaları hukuki tercüme diliyle hazırlayarak işletmelerimize büyük bir avantaj sağlamaktayız. Kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet hedefi ile faaliyetini sürdüren firmamıza danışmadan çeviri hizmeti ile ilgili karar almamanız sizin ve şirketinizin menfaati icabıdır.

Fiyatı hesapla
☎ 0212 427 77 00
Şimdi ara