Online Çeviri Bürosu

İhtiyaç duyduğunuz çeviri hizmetlerini evinizden ya da ofisinizden zahmetsiz bir şekilde Evren Tercüme kalitesiyle alabilirsiniz. Sizler için sunduğumuz online tercüme hizmeti sayesinde günün herhangi bir saatinde kesintisiz bir şekilde bize ulaşmanız mümkün. Bunun için yapmanız gereken  size en uygun iletişim kanalından bize ulaşmanız. Size özel hazırladığımız en uygun teklifimiz sadece 20 dakika içerisinde size iletilir ve onayladığınız çeviri işleri mümkün olan en kısa sürede teslim edilir.

 

Online Çeviri Hizmetlerinde Fiyatlandırma Nasıl Yapılır?

Evren Tercüme olarak fiyatlandırma politikamız şeffaf ve tamamen müşteri odaklıdır. Fiyatlandırma yapılırken her 1000 karakter bir sayfa olarak kabul edilir. Sayfa başı talep edilen çeviri ücreti; çeviri yapılan dil, uzmanlık alanı, teslim süresi ve metnin zorluk seviyesi gibi faktörler göz önüne alınarak belirlenir. Size gönderdiğimiz tercüme fiyat teklif formunda fiyatlandırma sürecimizin ayrıntılarına ulaşabilirsiniz.

 

Online Çeviri Hizmetinde Güvenilir Adres!

Dünya’nın neresinde olursanız olun çeviri işlerinizi gönül rahatlığıyla Evren Tercüme ekibine emanet edebilirsiniz. Karar vermeden önce kurumsal ve bireysel referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Çeviri hizmetlerimizdeki kalite standartlarımızla ilgili bilgi almaz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şimdi ara