İngilizce Tercüme Bürosu

İngilizce, dünyada en çok konuşulan ikinci dildir. İngiltere’den ABD’ye, Yeni Zelanda’dan Avustralya’ya dünyanın dört bir yanında yüz milyonlarca insan İngilizce konuşmaktadır. Hal böyle olunca İngilizce; ekonomi, bilim siyaset ve ticaret alanlarında dünyada en çok ağırlığını hissettiren dillerin başında gelmektedir.

Evren tercüme bürosu olarak, birçok dünya dilinin yanında İngilizce tercüme alanına özel bir önem veriyoruz. Alanında uzman onlarca profesyonel çevirmen ve editörden oluşan ekibimiz; 7/24 İngilizce tercüme hizmeti vermektedir. Gerek kurumsal platformda gerekse bireysel kariyer basamaklarını tırmanırken, bir dünya dili olan İngilizce’yi sizin için engel olmaktan çıkartarak dünyaya açılmanız konusunda size katkıda bulunuyoruz.

Akademik çalışmalar yapıyorsanız, İngilizce tercüme hizmetine ihtiyaç duymanız kaçınılmazdır. Ne var ki uzman olmayan kimseler tarafından yapılan tercümeler, sizin büyük emekle yaptığınız çalışmaların boşa gitmesine neden olabilir. Akademik tercüme; firmamızın en çok uzmanlık sağladığı alanların başında gelmektedir.
Çalışmalarınızda kullanacağınız kaynakların İngilizce – Türkçe dillerinde iki yönlü olarak çevirisinin yanı sıra, bilimsel makaleler, yüksek lisans ve doktora tezleri, sempozyum tebliğleri, uluslararası hakemli akademik dergilerde yayınlamak istediğiniz çalışmalar dahil akademinin her alanında hem İngilizce tercüme hem de editörlük hizmeti vermekteyiz.

Hukuki tercüme ve finansal metinlerin çevirisi de Evren Tercüme Bürosu’nun uzmanlık sağladığı alanlardandır. Sözleşme, vekaletname, şirket yönetmelikleri gibi hukuki metinlerle, resmi kurumlara ibraz edilmek üzere diploma, pasaport, evlilik cüzdanı gibi belgeler noter yeminli tercümanlar tarafından eksiksiz ve doğru bir şekilde tercüme edilmektedir.

Özellikle ihracat ve ithalat yapan şirketler, sanayi kuruluşları ve uluslararası firmaların en çok ihtiyaç duyduğu tercüme alanlarından biri olan teknik tercüme, yine uzman çevirmen ekibimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Teknik tercüme yapan çevirmenlerimiz, dil konusundaki deneyimlerinin yanı sıra teknik terminolojiye hakim olduklarından, İngilizce tercüme konusunda en iyi hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Birçok alanda bizlere başvurabileceğiniz hizmetlerimizde simültane çeviri desteğini yani anında tercüme fırsatını da ister bireysel ister kurumsal olarak tarafınıza sunmaktayız. Üstelik eksiksiz ve kaliteli bir şekilde tercüme edilen dosyalarınızın istediğiniz formatta tarafınıza yönlendirilmesi de mümkündür.

Evren Tercüme Bürosunu sektörde ön plana çıkaran husus, projelerinde %100 müşteri memnuniyetini temin etmesidir. Firmamız kısa vadeli kazançlar yerine uzun soluklu çözüm ortaklığını kendisine ilke edinmektedir. İngilizce tercüme alanında ihtiyaç duyduğunuz güvenilir ve kaliteli hizmet için sizleri İstanbul – Beyoğlu’ndaki tercüme ofisimize bekliyoruz. Ayrıca dünyanın her yerinden İngilizce çeviri işleriniz için hızlı fiyat teklifi alabilir,a bize 7 gün 24 saat online olarak evrentercume@gmail.com adresinden +902124277700 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

admin :