Diploma çevirisi, iş ve eğitim amaçlı yurt dışına çıkacak olan kimselerle, yabancı ülkelerdeki okullardan mezun olup ülkemizde resmi ve özel kurum ve kuruluşlara başvuracak olan müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu bir hizmettir. Bu tür belgelerin genellikle resmi makamlara ibraz edilmesinden dolayı noter yeminli tercümanlar tarafından çevrilerek ilgili noterde onay işleminin yapılması gerekmektedir.
Evren Tercüme Bürosu; lise diploması, üniversite diploması, yüksek lisans ve doktora diplomaları, transkript ve mezuniyet belgesi gibi dokümanlarınızın çeviri işlemlerine hızlı ve kaliteli çözümler sunar. Tercüme edilmesini talep ettiğiniz belgenin çevirisi, noter yeminli tercümanlar tarafından büyük bir titizlikle yapılarak noter onayı alınmasının akabinde  gün içerisinde teslim edilir.
En uygun fiyat garantili diploma tercümesi hizmeti almak için 02124777700 numaralı telefondan ve evrentercüme@gmail.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. İstanbul içindeyseniz hızlı kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin her yerine diploma, mezuniyet belgesi vb belgelerinizin noter yeminli tercüme işlemini gerçekleştirdikten sonra hızlı kargoyla ücretsiz olarak adresinize ulaştırıyoruz.

Fiyat teklifi alTeklifimiz en geç 20 dakika içinde elinizde
Şimdi ara