Bakırköy Tercüme Bürosu

Bakırköy, İstanbul’un Avrupa yakasında Çatalca Yarımadası’nda yer alan bir semttir. Kuruluş yılı 1926 olan Bakırköy bugünkü haline 1922 yılında gelmiştir. Zeytinburnu 1957 yılında Küçükçekmece ise 1987 yılında Bakırköy’den ayrılıp ilçe haline gelmiştir. Sonrasında ise Avcılar Küçükçekmece’den ayrılmıştır. Bakırköy’ün batısında Küçükçekmece, doğusunda Zeytinburnu, kuzeyinde Bahçelievler ve güneyinde Marmara Denizi vardır. 35 km2 bir alana sahip olan Bahçelievler’de 15 adet mahalle bulunmaktadır. Şuan İstanbul Arkeoloji Müzesi’nde Bakırköy’deki arkeolojik eserler yer almaktadır.

Bakırköy Tercüme Bürosunda Teknik Tercüme Ve Daha Birçok Konu Simultane Çeviri Desteği İle Yanınızda!

Bakırköy tercüme bürosu olarak sizlere en uygun fiyat aralıklarını bizlere ulaştırdığınız tercümesi yapılmasını istediğiniz dosyalara göre sizlere anında bildirirken teslim edilecek süreye de bağlı kalmakta ve sizleri hiçbir konuda mağdur etmemekteyiz. Profesyonelce sunduğumuz hizmetlerimizde sizlere sunduğumuz çeviri konularından biri olan medikal tercüme konusu çevirinizde hiçbir hata olmaması amacı ile alanında uzman kişiler tarafından çevrilmektedir. Medikal alana ait dilediğiniz her türlü konunun çevrilmesinde sizlere yardımcı olmaktayız. Diğer bir çeviri konumuz arasında yer alan teknik tercüme konusunda da teknik şartname çevirileri, bilişim, elektrik vb. birçok teknik konuda çevirilerimiz söz konusudur. Noter yeminli tercüme büromuz ile alanında uzman kişiler tarafından tercüme edilen çevirilerinizi dilediğiniz formatta da sizlere ulaştırabiliyoruz. Birçok dilde tercümelerimizin söz konusu olduğu tercüme büromuz ile birçok alanda hizmet verirken hukuki tercüme konusunda da vekâletnameler, yasal anlaşmalar, Mülk Hukuku ve dahası hukuki nitelik taşıyan tüm çeviriler hukuk alanında uzman kişilerden oluşan kadromuz tarafından çevrilmektedir. Dilediğiniz tüm çevirileri simultane çeviri desteği ile de sizlere sunarken profesyonellikten ödün vermemekteyiz.

Pasaport Tercümesi Alanında Güvenilir Adres: Bakırköy Tercüme Bürosu

Bilgilerinizin güvenliği bakımından internet üzerinden herhangi bir çeviri desteğini kullanmamalı yeminli tercüme büromuz yardımı ile birçok konuda olduğu gibi pasaport tercümesi konusunda da bizleri tercih etmelisiniz.

 

Fiyatı hesapla
☎ 0212 427 77 00
Şimdi ara